Teenused / Hosting

Hosting

Hosting (inglise keeles hosting) on teenus mis annab arvutusliku võimsust informatsiooni füüsilise paigutuseks serveril mis on alati ühendatud võrkuga (tavaliselt Internet). Hostingiks veel peetakse teenust mis on seotud kliendi seadmete paigutamisega tarnija territooriumil koos tema ühendusega kõrge sissepääse võimaluse sidekanalidega (kollokatsioon, inglise keeles collocation).

Tavaliselt hostingi teenuseks peetakse minimaalselt veebi saite faile paigutamine serveril millel töötab PO, mis on vajalik nende faile päringu töötlemiseks (web-server). Hostingi teenuse sees ma võime näha kirjavahetust, andmebaase, DNSi, faile ladustamist spetsiaalsel serveril jne. ja veel asjakohaste teenuste funktsionaalsuse toetust.

Andmebaase hostingit, faile ladustamist, e-maile hostingit, DNSi teenuseid me võime pakkuda eraldi nagu sõltumatu teenusi või need teenused võivad siseneda keerulise teenuse sisse (1).

DigiSoov ettevõte pakub Teile kaht hostingipakke. Valige plaani mis Teid huvitab ja vajutage “Tellida” et tellimust vormistada.

Kui Teil tekkib küsimusi või kui Te soovite vormistada individuaalse tellimust palume Teid võtta meiega ühendust tagasisidevormi kaudu.

 

(1) Wikipedia materjalide järgi…