Veebimajutus

Hosting

Kui Te kindlasti soovite iseseisvalt oma websaiti luua ja täpselt teate milleks eesmärgiks seda lehekülje pühendada siis tuleb kasuks tutvustada hostingiga.

Websait on vitruaalne ressurss ja tema paigaldamiseks Internetis on vaja kohta mida professionaalses keeles nimetatakse hostingiks ja mis on antud kaasaegse hostingi ettevõtetega. Nende teenuste kasutades Te tagate oma ressurssile kohta võimsa ja produktiivse arvuti raske ketasel (serveril) mis annab kasutajatele ümber kogu maailma ööpäevase juurdepääste Teie informatsioonile.

Hosting võib olla tasuta või tasuline. Tasuta hosting. Mõned ettevõted annavad kohta mille eest ei ole vaja maksta. Niisugused ettevõted ei kanda vastutust Teie lehekülje eest ja see tähendab et nad võivad igal ajal eemaldada Teie websaiti Teie käest resolutsiooni küsimata. Nende teenuste asemel nad edendavad spetsiifilisi tingimusi nagu reklaami paigaldamist kuid niisuguste ettevõtete teenused on maksimaalselt piiratud.

Tasulist hostingit me võime võrrelda korteri rendimisega: kui rohkem tubasid ja parem tingimused seda kõrgem hind. Tehnoloogiate ja tehnika areng samamoodi kõrge konkurents sellel turul muutusid laia hinnavaliku moodustamise põhjuseks mis oli välja mõeldud kasutajatele erinevate nõudmisega ja vajadusega. Igal juhul tasuta hosting tuleb kasuks ainult proovversiooniks välja mõeldud mitte rohkem kui 1-3 kuuks, kuid ebakallis tasuline teenus tagab väikse infosaiti eduka tööd ja samamoodi selle lehekülje ööpäevase aktiivsust.

Web saite hostingi tellides Te võite paigutada meie serveril oma ressurssi mis annab külalistele kõige vajutava infot Teie ettevõtest või internetpoest. Veel me anname Teile võimalust paigutada igasugusi skripte ja luua personaalse blogi või foorumit.